Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co a koho podporuje Václav Havel .

25. 2. 2007

 Co a koho  podporuje rádoby humanista Havel se svou svitou elitních

 zaprodanců.

Příznačný titulek, kterým je třeba na rovinu říci, jaké že to demokraty a humanisty vynesl na povrch rádoby revoluční gejzír, který byl spuštěn „ Sametem “ a který jak se ukázalo, byl a je pro občana smrtelně nebezpečný svou globální totalitou, lokajstvím, nespoutanou agresivní nenávistí, chtíčem msty a pomsty a intolerancí.

   Není se co divit, v tomto spolku najdeme kde koho, kdož se zaštituje demokracii a jejími hodnotami, majíce plné ústa humanity a svobod, žel ve svých skutcích dokazují, že je to právě opačně a je vidět, že tyto symboly, které je vynesly do výšin politického života v této zemi hrubým způsobem zneužili a i nadále zneužívají ve svůj prospěch. Samozřejmě jak jinak, děje se tak za veliké podpory masmédií, které občanům od rána do večera vymývají  mozky a krmí je minulosti jen proto, aby se náhodou nezačali ptát na současnost a budoucnost. Nic proti tomu, každý národ by měl znát svou minulost, ale ze všech pozic, tedy vyváženě, nikoliv způsobem, jakým se to děje v posledním desetiletí.  

   Jsou celkem známa jména jako Václav Havel, Cyril Svoboda, Alexandr Vondra, Karel Schwarzenberg, Topolánek, Klaus, Kasal, Kalousek, Tlustý, Kroupa, Benda, Bursík a další stovky politiků, kteří zneužili svá postavení a opět jednají o nás bez nás. Lze jim tedy připomenout rozbití Československa, zavlečení do paktu NATO, bombardování Jugoslávie a jeho schvalování, podpora americké agresivní politiky z pozic unížených lokajů či současné alibistické postoje k radarové základně u nás, stejně jako „ zvací dopisy “, které se jaksi z minulostí nenašly, ale kterými dnes naopak zvou „ zlořád “ k nám. . Když jsem slyšel naše komentáře k reakci Ruska na tuto situaci, nevycházím z úžasu, jakých slov se používá ve vztahu k Rusku. Je z nich cítit, že si mnozí z nás opravdu neuvědomují, kam nás a naší zemí jejich servilnost k USA může zavést. Zcela nepochopitelné, je to pak po prohlášení vlády sousedního Polska, které žádá USA i o ochranu svého území raketami krátkého a dlouhého doletu. Je tedy zcela  zřejmé, že si neuvědomují a zcela bagatelizují to, co se stane, pokud se raketová a radarová základna stane skutečností. Tady nejde o nějaké vydírání, táto rétorika je, poplatná právě lidem bez jakýchkoliv morálně lidských zábran či  vlastností. Každý stát má právo na svou ochranu a obranu, má ji tedy i Rusko. Pohoršení naších politiku, je hrou na „ slepou bábu “. Jen se podivují, že v debatách využívají zcela nelogické a nízko odborné úvahy generála Šedivého, který svými slovy jen potvrdil, že byl v čele naší armády jen loutkou, kterou provázela po zjevně pomyslném jevišti  generalita NATO a vláda Spojených států. Způsob, jakým hovořil a komentoval dotazy moderátorů v nedělních politických komentářích, mi jistě dávají za pravdu.

   Ale to jsem trochu odbočil od původního zámyslu, v němž jsem chtěl upozornit na naše neadekvátní postoje v zahraniční politice, které naší zemí staví do pozic obhájců terorismu, který páchají Spojené státy a to v celosvětovém měřítku. Podpora a to nejen morální, ale i finanční protikubánským teroristům ve Spojených státech, jakož i nevládním organizacím, zde je možné vyjmenovat třeba „ Člověk v tísní “ je neoddiskutovatelnou realitou. Spolupráce s vládními i nevládními organizacemi ve Spojených státech, které podporují kubánské disidenty a protikubánská centra na Floridě, kde se školí teroristy, se stalo také neoddiskutovatelným faktem. Protikubánské aktivity České republiky v EU jsou dostatečné známé a jsou naopak pranýřované mnohými státy Evropského společenství. Mírumilovnost, kterou jsme vždy ctili, je ta tam a zahraniční politika České republiky se přeměnila na agresivní, konfrontační, štvavou a nekulturní diplomacii. Co k tomuto dodat, jména jako Cyril Svoboda, Alexandr Vondra, Karel Schwarzenberg, Václav Havel, ale i Kolář, Pánek, Pilip, Houdová, Bubeník a další, kteří místo činorodé a zemí ctící práce máčejí své ruce v pletichách a osnovách rozvratu, jsou dostatečné známá a zasluhují naše opovržení.   

  Plná ústa humanismu, lží a polopravd ze života kubánských disidentů v americkém a českém žoldu na Kubě, bez podobných reakci odsuzujících americká embarga, blokádu Kuby, teroristických činů proti Kubě a jejích občanům či boje za osvobození Kubánců odsouzených a vězněných ve Spojených státech, kteří byli odsouzení k zcela nesmyslným trestům právě za boj proti terorismu, je nejen příkladem jejich dvoutvářností a bezpáteřností, ale i toho, za čím skrývají svou pravou tvář.

  Januš Adamus